Наш досвід роботи - понад 20 років

home pol cz eng


Робота в Чеській Республіці. Шенгенська робоча віза.
Термінові гарячі вакансії на наших сторінках
в Фейсбук https://www.facebook.com/vamdar
і Телеграм https://t.me/jobvamdar

FRONIUS
Німецьке підприємство з виробництва електронних компонентів. Місто Чеський Крумлов. Чоловіки та жінки. Можливість працевлаштування сімейних пар. Робота полягає в процесі виробництва, монтажу, контролі якості продукції, інші види робіт, які не потребують особливих навичок. На території підприємства є їдальня, вартість обіду 25 крон. П'ять робочих днів в тиждень, 170-200 годин на місяць, можливі переробки. Зарплата - 105-115 крон на годину. Робота в 2 або 3 зміни, в залежності від обсягу замовлень. Доїзд від житла до роботи за свій рахунок, міським транспортом - 10 крон, або пішки, 20 - 30 хв.

INTICA
Виробництво електронних компонентів: розподільних щитів, акумуляторів, кабелів, проводів і телевізійних антен. вимоги: Чоловіки, жінки і сімейні пари. Досвід роботи не обов'язково. Гарна фізична форма. умови: робота в 3 смены по 8 годин, в загальному 160-210 годин з переробками. Зарплата: перший місяць - навчання 110 крон на годину (чистими). Другий і третій місяць - 120 крон. Суботи оплачуються з премією. При необхідності виплачуються аванси. Медичне страхування. Проживання - безкоштовне, по 2 людини в кімнаті, умови комфортні.

LEIFHEIT
Чесько-німецьке підприємство Leifheit - виготовлення побутових виробів різних типів. Потрібні чоловіки і жінки, можливо працевлаштування сімейних пар. Досвід роботи не обов'язково. вимоги: Обмеження за віком до 50 років. Хороша фізична форма, без алергії. Обов'язки: Робота полягає у виробництві побутових виробів різних типів. Серед основних категорій - предмети для чистки, такі, як відра і швабри, засоби для сушки і прасування, кухонні помічники і т.д. Робота сидячи і стоячи. Робота не важка особливих навичок і умінь не вимагає. умови: Робота в три зміни по 7,5 годин (5 днів на тиждень), в загальному 160-210 годин з переробками. Зарплата 100 крон на годину (чистими), на «лаковне» - 110 крон на годину. Запаху, шкідливого повітря немає. Повний соціальне і медичне забезпечення, відпустка, і пенсійне страхування. На території заводу є їдальня, вартість обіду 66 крон. Від житла до місця роботи заводської автобус. Житло - надається роботодавцем безкоштовно. Проживання по 2 4 людини в кімнаті, умови комфортні.

ESW
Автозавод ESW з виробництва автозапчастин потрібні чоловіки і жінки, можливо працевлаштування сімейних пар. Досвід роботи не потрібно. Вимоги: Обмеження за віком - до 50 років. Гарна фізична форма. Обов'язки: Робота полягає у виробництві деталей, монтажі окремих елементів, контролі якості продукції. Робота в основному сидячи. Робота не важка особливих навичок і умінь не вимагає. умови: Робота в дві зміни, по 8-12часов (5 днів на тиждень), в загальному 200 240 годин з переробками (один тиждень -12 годин, інша - 8 годин). Зарплата 100 крон на годину (чистими). Повний соціальне і медичне забезпечення. Робоче взуття і футболка надається безкоштовно. Проїзд від житла до місця роботи автобусом або пішки. Житло надається роботодавцем безкоштовно.

MAGNA Cartech
Міжнародний концерн Magna International Inc., є одним з найбільших постачальників автомобільних запчастин у світі. Magna Cartech є частиною підрозділу Cosma, виробнича програма якого полягає в штампуванні і зварюванні деталей з листового металу. Magna Cartech була заснована в 1996 році і до цих пір динамічно розвивається. Найбільшими клієнтами є BMW, Volkswagen, PSA, Skoda, Daimler Chrysler, Saab і General Motors. На виробництво потрібні: чоловіки, жінки і сімейні пари, до 50 років для складально-монтажних робіт. Кваліфікація не потрібно - навчання на місці. 110 крон / год + премії (додатково оплачуються нічні зміни, вихідні) 3 зміни по 8 годин, є можливість додаткових годин. Проживання - 1000 крон \ місяць (40-45 $). Доїзд від житла до місця роботи за рахунок работадателя. Умови проживання - комфортні. Гуртожиток по 2-4 людини в кімнаті. У общежітіe є душ, пральня, холодильник, завжди нове постільна білизна. Загальна кухня з усіма кухонним приладдям. Повне медичне і соціальне страхування за рахунок работадателя.

MUBEA
Mubea - лідер світового ринку в розробці і виробництві автомобільної продукції з унікальними характеристиками, які знижують вагу транспортних засобів та, таким чином, сприяють захисту навколишнього середовища за рахунок скорочення викидів CO2. Проводять стабілізатори, осьові ресори, формовані гумові вироби. На підприємство потрібні чоловіки і жінки, можливо працевлаштування сімейних пар. Робота полягає у виробництві деталей, монтажі окремих елементів, контролі якості продукції. Робота не важка особливих навичок і умінь не вимагає. Зарплата 100 крон на годину (чистими). Графік роботи: коротка і довга тиждень по 12 годин, 220 годин / місяць. Повний соціальне і медичне забезпечення. Житло надається роботодавцем безкоштовно. Проживання по 2 людини в кімнаті, умови комфортні.

GRASS
GRASS - успішний концерн глобального значення. Є провідним світовим виробником меблевої фурнітури. Вже понад 65 років компанія GRASS входить в число провідних світових розробників і виробників меблевої фурнітури і створює продукти і рішення, які користуються особливим визнанням клієнтів. Системи направляючих і петель, підйомні механізми і системи для кутових шаф компанії GRASS є брендовими продуктами, які дозволяють наповнити життям меблі відомих виробників. Робота в дві зміни (рання і нічна по 12 годин) Перші 3 тижні - навчання, зарплата 100-120 крон на годину (от норм). Після навчання робляться виробничі норми - зарплата 100-120крон на годину. Житло - надається роботодавцем безкоштовно. Проживання по 2 людини в кімнаті, умови комфортні. При необхідності виплачуються аванси. Медичне страхування.

LUKAVEC
Потрібні чоловіки до 50 років на виробництво широкого асортименту меблевих деталей, ламінованих ДСП і плит МДФ. Робота на дереворежущих верстатах, фрезерування. Робота в чотири зміни. Надаються понаднормові години. В місяць 220-300часов з переробками. Зарплата 100-105 крон на годину. Житло надається безкоштовно. Проживання по 3 людини на території фабрики. Є їдальня на території фабрики - повноцінний обід, вартість обіду 70 крон. Роботодавець оплачує всі податки, повне медичне страхування і пенсійні нарахування.

MONDI BUPAK
Паперова фабрика. Допоміжна робота на паперовому виробництві, установка паперових рулонів в виробничу лінію, збір готової продукції та складання її на піддони, обробка матеріалів, робота на деяких лініях для складання і склеювання паперових коробок, пакетів і т. Д. Водії автонавантажувачів. Вимоги: Чоловіки, жінки до 50 років. Досвід роботи не обов'язково (крім автонавантажувачів) Гарна фізична форма. Умови: робота в три зміни, по 7,5 годин, 160-200часов з переробками. Зарплата 100крон в годину (чистими). Водії автонавантажувачів - 120 крон. При необхідності виплачуються аванси. Вартість обіду в заводській їдальні 30 крон (перша і друга зміна) і 10 крон - нічна! Проживання - безкоштовне, по 3-4 людини в кімнаті, умови комфортні. Проїзд до місця роботи за рахунок роботодавця. Медичне страхування.

F O N T E A
Один з найбільших виробників безалкогольних напоїв в Чехії. Fontea a.s. виробляє асортимент напоїв з джерельних вод від AquaBella до ароматизованих напоїв. вимоги: Водії автонавантажувачів. Чоловіки до 50 років з досвідом роботи. Робота на передніх і бічних навантажувачів навантажувачах (кари з електронною панеллю і джостік). Робота на складах висотного складування. Завантаження і вивантаження товару з автотранспорту. Вміння працювати в команді. Умови роботи: Заробітна плата - від 105крон на годину (в залежності від виду робіт). Графік роботи 12 годин (робота в дві зміни). Можна брати понаднормові години. При необхідності, виплачуються аванси. Медичне страхування. Проживання-безкоштовне. Спецодяг - за рахунок роботодавця. Перед початком роботи забезпечується оформлення особистої медичної книжки і первинний медичний огляд. Деревообробний кооператив. Потрібні чоловіки до 50 років на виробництво широкого асортименту меблевих деталей, ламінованих ДСП і плит МДФ. Робота на дереворежущих верстатах, фрезерування. Робота в 4 зміни. Надаються понаднормові години. В місяць можна 220-300часов з переробками. Зарплата 100 крон на годину. Житло надається безкоштовно. Проживання по 3 людини в гуртожитку на території фабрики. Є їдальня на території фабрики - повноцінний обід, вартість обіду 70 крон. Роботодавець оплачує всі податки, повне медичне страхування і пенсійні нарахування.

HAUSER
Потрібні чоловіки на виробництво промислового холодильного обладнання та обладнання для кондиціювання повітря. Послуги по допоміжних роботах на виробництві, ручне транспортування матеріалу або з використанням кара-машини і інших маніпуляторів, робочі операції, пов'язані зі складанням холодильних меблів і обладнання, упаковка. Робота в дві зміни (можливо понаднормові години і робота в суботу). Зарплата 110крон / год, в загальному 160-220 годин з переробками. Премії за сумлінну та ефективну роботу. Житло надається безкоштовно. Надається безкоштовно футболка та робоче взуття. Є їдальня на території фабрики - повноцінний обід, вартість обіду 60 крон. Роботодавець оплачує всі податки, повне медичне страхування і пенсійні нарахування.

KLAUS TIMBER
Потрібні чоловіки н апроізводство Європалет. Сучасне підприємство (НЕ кустарне виробництво). Обмеження за віком до 45 років. Робота в дві зміни, по 9часов. Перші 3 тижні - навчання, після навчання - виробничі норми. Зарплата 100 крон на годину. Житло надається безкоштовно (на виробництві є гуртожиток, туалети і кухня загальні). Проживання по 2 людини. Є їдальня на території фабрики - повноцінний обід 90крон. Работодательоплачівает всі податки, повне медичне страхування і пенсійні нарахування.

ТОВ фірма "Вамдар"
54017, м.Миколаїв, вул. Фалеєвська, 22/24 (Крыльцо выходит на ул. Макарова)
Ліцензія МПСПУ № АБ 348945
Тел: +380962677565; +380501721917
E–mail: vamdar@mksat.net
Http:\\vamdar.mksat.net
Skype: VamdarLTD
Viber: +3809677565
Telegram: @Vamdar